KONSULTACJA BIZNESOWA

KONSULTACJA BIZNESOWA JEST DLA CIEBIE JEŚLI CHCESZ:

Zbudować dochodowy biznes, który zarabia nawet w trudnych czasach
Zdobyć zaufanie i zwiększyć ilość zadowolonych klientów
Wyróżnić się na tle konkurencji i przestać konkurować najniższą ceną
Zbudować wizerunek eksperta oraz silną markę w mediach społecznościowych
Zidentyfikować swoje unikalne wartości, misję i przesłanie firmy, które będą budować silne połączenie emocjonalne z Twoimi klientami
Opracować spójną i długoterminową strategię marketingową, która uwzględnia cele biznesowe, analizę konkurencji, trendy rynkowe i preferencje klientów

KONSULTACJA BIZNESOWA JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

Prowadzisz swoją firmę od jakiegoś czasu, ale pogubiłaś/łeś się w swoich działaniach
Chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt lub usługę, ale nie masz pojęcia od czego zacząć

CO CIĘ CZEKA W PRZYSZŁOŚCI?

Prześledźmy scenariusze Twojej firmy za rok lub dwa: jeśli nie zmienisz dotychczasowej strategii, istnieje prawdopodobieństwo, że Twoja firma zbankrutuje. Na pewno nie będzie lepiej. Ale co się stanie, jeśli zdecydujesz się na konsultację biznesową ze mną? Możliwe, że zwiększysz ilość zadowolonych klientów. Możliwe, że zaczniesz więcej zarabiać. Możliwe, że poczujesz spełnienie i satysfakcję. Dlaczego napisałam „możliwe”? Ponieważ to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Moim zadaniem jest dostarczyć Ci najlepszych narzędzi na rynku, a Twoim – wprowadzić je do swojej firmy. Jeśli tego nie zrobisz, nic się nie zmieni. Nie musisz niczego zmieniać. Ale jak będziesz się czuł/a, gdy inni zaakceptują moją ofertę, dokonają zmian i osiągną sukces w swojej firmie, a Ty pozostaniesz w tyle?

KIM JESTEM I JAK WYGLĄDA KONSULTACJA BIZNESOWA ZE MNĄ?

Nazywam się Wioleta Przystarz, a w świecie internetowym jestem znana jako @krolowamotywacji. Od ponad siedmiu lat z powodzeniem prowadzę własną firmę. Choć od samego początku prowadzę tę samą firmę, można powiedzieć, że budowałam ją praktycznie od zera trzy razy. Po raz pierwszy rozwijałam ją na rynku angielskim, gdy mieszkałam w Wielkiej Brytanii, tam też narodził się mój pomysł na własną firmę (zaczynałam jako fotograf). Kolejnym wyzwaniem było zbudowanie firmy fotograficznej na polskim rynku, ponieważ przeprowadziłam się na stałe do Polski. Trzeci etap rozwoju firmy to wprowadzenie profilu @krolowamotywacji, co było nowym dla mnie obszarem działalności. Dotąd nie tworzyłam E-booków, ani nie oferowałam sesji coachingowych czy konsultacji biznesowych. Mimo różnic w grupach docelowych (1. Klienci anglojęzyczni zainteresowani fotografią, 2. Klienci polskojęzyczni zainteresowani fotografią, 3. Klienci polskojęzyczni zainteresowani rozwojem osobistym), z sukcesem zbudowałam firmę, z której dziś jestem dumna. Daje mi ona wolność i niezależność, o której zawsze marzyłam.
Przez ostatnie 7 lat intensywnie poszerzałam swoją wiedzę w obszarach budowania wizerunku eksperta i skutecznej sprzedaży. Przeczytałam dziesiątki książek, ukończyłam wiele kursów i skorzystałam z mentorów, dzięki czemu teraz możesz skorzystać z mojego doświadczenia i zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Nie musisz poświęcać tyle samo czasu i pieniędzy na zdobywanie wiedzy jak ja. Nie musisz inwestować w kursy i szkolenia, które okażą się niekompletne lub nie będą miały zastosowania w Twojej firmie.
Od zera zbudowałam profile @krolowamotywacji, które łącznie obserwuje ponad 215 tysięcy osób, a moje filmy docierają do kilku milionów odbiorców miesięcznie. Wszystko osiągnęłam organicznie, samodzielnie, mimo pogardliwych komentarzy typu „nie da się dzisiaj wybić w mediach społecznościowych, ponieważ za dużo ludzi tworzy dzisiaj treści”.
Na moim pierwszym E-booku pod tytułem „Popraw Koronę i zasuwaj po Szczęście” zarobiłam 100 000 złotych w ciągu 6 miesięcy. Całą sprzedaż prowadziłam samodzielnie, bez inwestowania w płatną reklamę, korzystając z zasięgów organicznych, które były wielokrotnie mniejsze jak dzisiaj.
Kiedy w 2020 roku w wyniku pandemii świat się zatrzymał, ja zarobiłam swój pierwszy milion. Spłaciłam wszystkie kredyty i kupiłam dom marzeń za gotówkę.
Pracowałam w Wielkiej Brytanii jako Recruitment Manager, gdzie prowadziłam szkolenia dla dużych grup ludzi w języku angielskim. Praca ta oraz kontakty z ludźmi innej narodowości rozwinęły we mnie silną empatię i nauczyła skutecznego przekazywania wiedzy. Każdy, kto ze mną współpracuje, potwierdza, że praca ze mną jest konkretna. Szanuję Twój i swój czas, dlatego przekazuję całą swoją wiedzę w sposób logiczny i możliwie zwięzły.
Pomogłam w opracowaniu skutecznej strategii dla firm z różnych sektorów, takich jak sprzedaż kursów, E-booków, książek, szkoleń stacjonarnych, ubrań, samochodów, kosmetyków, sukien i garniturów ślubnych, okien i drzwi, usług fotograficznych, usług makijażu, usług beauty, usług budowlanych oraz restauracji. Jeśli prowadzisz działalność w jednym z tych lub podobnych sektorów, jestem gotowa Ci pomóc.
Nie mam nadzwyczajnych talentów, ani zdolności. Byłam kiepskim uczniem w szkole. Nie posiadałam ani zdolności wytrwało technicznych (do tworzenia stron www, Landing page, lejka sprzedażowego, email marketing, kampanii reklamowych, profesjonalnych filmów, zdjęć, grafik itp.), ani zdolności marketingowych. Co mnie jednak wyróżnia to wytrwałość i systematyczne dążenie do celu. Ostatnie lata nauczyły mnie, że wszystkiego można się nauczyć, niezależnie od naszych wrodzonych zdolności. Wystarczy tylko chcieć. Jeśli zdecydujesz, że chcesz osiągnąć sukces, to z moją pomocą tak właśnie będzie.
Konsultacja biznesowa ze mną to świadoma podróż w kierunku osiągnięcia wspólnego celu – rozwinięcia Twojej firmy poprzez zwiększenie liczby klientów i wzrost obrotów. W ramach konsultacji przeanalizuję Twoje dotychczasowe działania oraz ich skuteczność, przeprowadzę szczegółowy audyt Twoich mediów społecznościowych (Instagram, Facebook, TikTok) i zaproponuję konkretne wskazówki do ich ulepszenia. Przeprowadzę również profesjonalny audyt Twoich stron sprzedażowych (strona www, Landing Page) i opracuję strategię, która pozwoli Ci je usprawnić i zwiększyć sprzedaż. Dodatkowo, przeanalizuję Twój lejek sprzedażowy (proces sprzedażowy Twojego produktu lub usługi) i dostarczę Ci konkretnych wskazówek, jak go zoptymalizować. Ocenimy również jakość Twojego dotychczasowego copywritingu i podpowiem, jak go poprawić. Jeśli tworzysz filmy (rolki) na media społecznościowe, przeanalizuję ich jakość, zwłaszcza pod kątem aspektów sprzedażowych, oraz pomogę opracować strategię na kolejne tygodnie. Przejrzę Twój aktualny cennik i nauczę Cię wyceniać swoje produkty lub usługi, tak aby trafiały do klienta, którego na Ciebie stać. Sprawdzę również Twoje procesy obsługi klienta i doradzę, jak budować jego dobre doświadczenia w kontakcie z Twoją firmą, dzięki czemu będzie do Ciebie wracał i polecał innym.
Konsultacja biznesowa ze mną to kompleksowe wsparcie, które pomoże Ci w rozwoju firmy i osiągnięciu lepszych wyników. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

JEDNA KONSULTACJA Z EKSPERTEM MOŻE PCHNĄĆ TWOJĄ FIRMĘ NA NOWE TORY I PRZYŚPIESZYĆ JEJ ROZWÓJ

SKORZYSTAJ Z KONSULTACJI BIZNESOWEJ JEŚLI:

Masz dość uczenia się na własnych i bardzo kosztownych błędach
Masz dość kręcenia się w kółko, nie odnosząc zamierzonych rezultatów
Masz dość korzystania ze szkoleń i kursów, na których problem w Twojej firmie jest poruszany ogólnikowo
Potrzebujesz indywidualnej analizy, dopasowania rozwiązania do potrzeb Twojej firmy oraz ustalenia planu działania

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH:

Zapisanie się na listę oczekujących nie jest równoznaczne z zabukowaniem konsultacji biznesowej. Zapisując się na listę oczekujących, zajmujesz miejsce w kolejce, dzięki czemu otwierasz przed sobą możliwość współpracy ze mną. Po zapisaniu się na listę oczekujących, otrzymasz ode mnie wszystkie niezbędne informacje (szczegóły współpracy 1:1, cenę oraz dostępne terminy). Odpowiadam zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Po kilknięciu "Wyślij" zostaniesz przekierowany/a na stronę, gdzie otrzymasz dostęp do mojego autorskiego E-booka