TRANSFORMACYJNA SESJA COACHINGOWA

TRANSFORMACYJNA SESJA COACHINGOWA JEST DLA CIEBIE JEŚLI CHCESZ:

Nauczyć się ASERTYWNOŚCI i wyznaczania granic, dzięki czemu:

będziesz potrafił/a wyrażać swoje myśli, uczucia i potrzeby w sposób jasny i konkretny
będziesz potrafił/a unikać sytuacji, w których czujesz się wykorzystywany/a
będziesz potrafił/a budować zdrowe i satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi
będziesz potrafił/a wyrażać swoje poglądy oraz rozwiązywać konflikty
będziesz potrafił/a bronić swoich racji oraz unikać manipulacji ze strony innych

Zwiększyć swoje POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI i wiary w siebie, dzięki czemu:

będziesz potrafił/a wyjść ze swojej strefy komfortu i zdobyć odwagę
będziesz potrafił/a dostrzegać swoje mocne i słabe strony
będziesz potrafił/a określić własną tożsamość, czyli swoje prawdziwe „ja”
będziesz potrafił/a wziąć odpowiedzialność za siebie oraz swoje czyny
będziesz potrafił/a zaakceptować siebie takim, jakim jesteś

Przepracować blokujące Cię PRZEKONANIA o własnej osobie, dzięki czemu:

będziesz potrafił/a osiągać cele i realizować marzenia
będziesz potrafił/a odciąć się od negatywnych opinii i krytyki
będziesz potrafił/a otworzyć się na nowe doświadczenia i możliwości rozwoju
będziesz potrafił/a zdefiniować swoje potrzeby i wartości
będziesz potrafił/a wyznaczać cele i podejmować nowe wyzwania

Nauczyć się zarządzania swoimi EMOCJAMI, dzięki czemu:

będziesz potrafił/a radzić sobie ze stresem w bardziej konstruktywny sposób
będziesz potrafił/a kontrolować impulsywne reakcje i reagować w sposób bardziej rozważny i przemyślany
będziesz potrafił/a zatrzymać się przed podjęciem pochopnych decyzji lub działaniami
będziesz potrafił/a odzyskać równowagę emocjonalną i dobre samopoczucie
będziesz potrafił/a wyrażać swoje potrzeby i uczucia w sposób jasny i konstruktywny, unikając agresji lub bierności

CO CIĘ CZEKA W PRZYSZŁOŚCI?  

Prześledźmy scenariusze Twojego życia za 5 lat: jeśli nic nie zmienisz, istnieje prawdopodobieństwo, że pogrążysz się jeszcze bardziej i kompletnie stracisz sens swojego życia. Na pewno nie będzie lepiej. Ale co się stanie, jeśli rozpoczniesz swój osobisty coaching ze mną? Możliwe, że przepracujesz blokujące Cię schematy i wreszcie ruszysz z miejsca. Możliwe, że zaczniesz spełniać swoje cele i odnosić zamierzone sukcesy. Możliwe, że osiągniesz wolność i spełnienie. Dlaczego napisałam „możliwe”? Ponieważ to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Obiecuję, że z mojej strony zrobię wszystko, aby w jak najprostszy sposób Ci pomóc, ale nie zmienię Twojego życia za Ciebie. To Ty musisz tego chcieć i to Ty musisz to osiągnąć. Nie musisz niczego zmieniać. Ale jak będziesz się czuł/a, gdy inni zaakceptują moją ofertę, dokonają zmian i osiągną spełnienie oraz satysfakcję, a Ty pozostaniesz w tyle?

KIM JESTEM I JAK WYGLĄDA COACHING ZE MNĄ?

Nazywam się Wioleta Przystarz, a w świecie internetowym jestem znana jako @krolowamotywacji. Jestem coachem oraz trenerką budowania pewności siebie. W ciągu ostatnich lat przeprowadziłam wiele godzin sesji coachingowych 1:1, dzięki którym wypracowałam skuteczne metody i strategie.
Nie posiadam wykształcenia psychologicznego i nie jestem psychologiem, ale przez ostatnich 10 lat intensywnie poszerzam swoją wiedzę w tym obszarze. Przeczytałam dziesiątki książek, ukończyłam wiele kursów i skorzystałam ze wsparcia mentorów, na co wydałam blisko 100 000 złotych
Przeszłam drogę od osoby, która doświadczała niepowodzeń życiowych i pracowała na zmywaku, do osoby, która osiągnęła sukces i spełnienie. Dzięki temu potrafię się wczuć w Twoje położenie i potrafię Ci pomóc. Jestem praktykiem, a nie teoretykiem.
Przeszłam metamorfozę od osoby introwertycznej, niezdecydowanej i bojącej się ocen innych, do pewnego siebie ambiwertyka, który obecnie wierzy w siebie i żyje w harmonii ze swoim wewnętrznym głosem.
Przepracowałam traumy z mojego dzieciństwa, które obejmowały zarówno znęcanie się psychiczne, jak i fizyczne. Zakończyłam toksyczne relacje z osobami, które hamowały rozwój mojej prawdziwej tożsamości. Odbudowałam swoje małżeństwo, dzięki czemu obecnie mój mąż jest moim najbliższym przyjacielem i niewyczerpanym źródłem wsparcia.
Pracowałam w Wielkiej Brytanii jako Recruitment Manager, gdzie prowadziłam szkolenia dla dużych grup ludzi w języku angielskim. Ta praca rozwinęła we mnie empatię i nauczyła skutecznego przekazywania wiedzy. Każdy, kto ze mną współpracuje, potwierdza, że praca ze mną jest konkretna. Szanuję Twój i swój czas, dlatego przekazuję całą swoją wiedzę w sposób konkretny, logiczny i możliwie zwięzły.
Coaching (czyli współpraca 1:1) ze mną to Twoja świadoma podróż do wspólnego celu, którym jest zbudowanie Twojej pewności siebie i poczucia wartości. Coaching ze mną będzie Cię wspierał na Twojej ścieżce zawodowej, czy osobistej. Pomogę Ci uwierzyć w siebie oraz przepracować niewspierające schematy, dzięki czemu wspólnie zbliżymy się do Twojego celu. Jestem Twoim świadomym towarzyszem podróży, który wierzy w Ciebie i w Twój cel. Jestem czujna, zauważam co się dzieje wewnątrz Ciebie i wnoszę tę świadomość przez inspirujące pytania, dające do myślenia. Nie zadowalam się każdą odpowiedzią, bywam podejrzliwa, ale zawsze w dobrej wierze – zawsze w Ciebie wierzę. Jestem po to, żeby Cię wesprzeć dobrym słowem i zmotywować do działania. Doceniam to, że mi ufasz i nigdy nie oceniam Twojej przeszłości, ponieważ sama byłam w miejscu, z którego nie jestem dumna.

Nie czekaj na cud, który zmieni Twoje życie bez Twojego zaangażowania. Weź odpowiedzialność w swoje ręce, uwierz w siebie i zakończ ten niewspierający etap swojego życia. Umiejętności, które zdobędziesz dzisiaj, będziesz mógł/mogła wykorzystywać już zawsze w przyszłości, dlatego nie jest to Twoja jednorazowa inwestycja.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH:

Zapisanie się na listę oczekujących nie jest równoznaczne z zabukowaniem sesji coachingowej. Zapisując się na listę oczekujących, zajmujesz miejsce w kolejce, dzięki czemu otwierasz przed sobą możliwość współpracy ze mną. Po zapisaniu się na listę oczekujących, otrzymasz ode mnie wszystkie niezbędne informacje (szczegóły współpracy 1:1, cenę oraz dostępne terminy). Odpowiadam zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Po kilknięciu "Wyślij" zostaniesz przekierowany/a na stronę, gdzie otrzymasz dostęp do mojego autorskiego E-booka