WIZERUNKOWA / BIZNESOWA

JEŚLI JESTEŚ WŁAŚCICIELKĄ FIRMY I CHCESZ:

ZDOBYĆ WIĘCEJ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ZWIĘKSZYĆ PEWNOŚĆ SIEBIE W PROWADZENIU SWOJEJ FIRMY

✅ WYKREOWAĆ PROFESJONALNY WIZERUNEK, KTÓRY POZWOLI CI ZDOBYĆ ZAUFANIE, WIARYGODNOŚĆ ORAZ SYMPATIĘ TWOICH ODBIORCÓW

BYĆ BARDZIEJ ROZPOZNAWALNA W BRANŻY, KTÓRĄ REPREZENTUJESZ

PRZEDSTAWIĆ SIEBIE JAKO EKSPERTA ZNAJĄCEGO SIĘ NA TYM, CZYM SIĘ ZAJMUJESZ

WYRÓŻNIĆ SIĘ NA TLE KONKURENCJI

ZACZĄĆ WIĘCEJ ZARABIAĆ

—Pngtree—gold arrow design with 4_6503410sss

TO PRZEŻYCIE SESJI ZDJĘCIOWEJ BIZNESOWO – WIZERUNKOWEJ ZOSTAŁO STWORZONE SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Kim jest @krolowamotywacji?

Nazywam się Wioleta (Violet) Przystarz i jestem certyfikowaną TRENERKĄ BUDOWANIA PEWNOŚCI SIEBIE; od lat zgłębiam wiedzę na ten temat, dzięki czemu mam dostęp do narzędzi jakich nie posiada żaden fotograf. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu sprawiam, że w zagubionych kobietach odkrywam moc, siłę i kobiecość, której potrzebują, żeby z sukcesem prowadzić swoją markę osobistą / swoją firmę. Fotografowałam znanych influencerów z Wielkiej Brytanii a moje fotografie wygrały wiele międzynarodowych nagród, dzięki czemu masz gwarancję najlepszych efektów

W Mediach Społecznościowych jestem znana jako @krolowamotywacji. Motywuję do działania, wspieram słowem, czyszczę negatywne myśli, daję uśmiech, poprawiam koronę innych kobiet, a przede wszystkim dzielę się wiedzą z zakresu budowania pewności siebie, wiary w siebie, miłości do siebie, samoakceptacji i zwiększenia poczucia własnej wartości. Dzielę się tą wiedzą, ponieważ uważam, że jest ona fundamentem szczęśliwej rodziny oraz dobrze prosperującej marki. Wspieram i motywuję właścicieli własnych firm, żeby tworzyli życie o jakim marzą i na jakie zasługują.

Sama od zera (bez płatnej reklamy) zbudowałam dobrze prosperującą markę osobistą, dlatego dzisiaj pomagam innym kobietom, dzieląc się swoim cennym doświadczeniem. Stworzyłam profil @krolowamotywacji, który w trzy miesiące zebrał 90 tysięcy obserwujących na Tik Tok, 35 tysięcy obserwujących na Instagramie oraz 10 tysięcy obserwujących na Facebooku. Moje treści dotarły do ponad 25 milionów odbiorców w pierwszych 12stu miesiącąch istnienia moich profili! Nie był to przypadek – zadzialały moje autorskie techniki budowania wizerunku w sieci, które i Ty możesz poznać. Wyobraź sobie swoją markę osobistą z takimi (lub dużo większymi!) zasięgami w mediach społecznościowych. Jak bardzo odmieniłoby to Twoją markę osobistą / firmę oraz Twoje życie osobiste? Osobiście dzięki swoim zasięgom organicznym (bez płatnej reklamy!) mam pełny kalendarz klientów na wszystkie usługi jakie oferuję (fotografia, sesje coachingowe online, szkolenia)

 
 
TIK TOK @krolowamotywacji
INSTAGRAM @krolowamotywacji
FACEBOOK @krolowamotywacji

CZY CHCIAŁABYŚ POZNAĆ MOJE SEKRETY, KTÓRE I TOBIE POMOGĄ UZYSKAĆ PODOBNE EFEKTY W SIECI?

Kreatywna i profesjonalna sesja zdjęciowa wizerunkowo biznesowa, połączona z moim autorskim coachingiem może odmienić, a nawet zbudować na nowo Twój wizerunek i postrzeganie Twojej marki osobistej. Sesja wizerunkowo biznesowa to propozycja dla kobiet, którym zależy na rozpoznawalności i profesjonalnej prezentacji.

JEŚLI CHCESZ BYĆ NAJLEPSZA, WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH – WYPEŁNIJ APLIKACJĘ:

Gdzie się spotkamy: Czeladź, obok Katowic